جزئيات همكاري با مشتريان...
معرفی و شرح همکاری
جهاد دانشگاهي سراسر كشور با داشتن بيش از 200 شعبه برگزاري دوره هاي آزاد آموزشي و علمي يكي از بزرگترين مجموعه هاي آموزشي كشور و بين المللي مي باشد. اين مجموعه با برگزاري انواع دوره ها از زبان تا آمادگي كنكور، سالانه صد ها هزار فراگير را جذب مي كند.
به منظور مديريت جامع، يكپارچه و مركزي شعبه هاي خود و تجميع داده هاي فراگيران، اساتيد و كلاس ها، جهاد دانشگاهي به دنبال راه اندازي يك سامانه مركزي مديريت آموزشي بود. شركت ايده پرداز با معرفي سامانه آموزشيار به مجموعه جهاد دانشگاهي توانست با نصب و پياده سازي آن در دفتر مركزي و بيش از 150 شعبه سراسر كشور، ابزار نظارتي و مديريتي لازم را براي مديريت جامع آموزشي به اين مجموعه ارائه دهد.
با راه اندازي واحد آمادگي آزمون هاي كنكور كارشناسي و كارشناسي ارشد جهاد دانشگاهي، برگزاري آزمون هاي آزمايشي و ارائه نتايج سريع از اهميت بسيار بالايي برخوردار شد و با اعتبار خوب اين مجموعه از استقبال خوبي برخوردار شد. شركت ايده پرداز با داشتن سال ها تجربه در پياده سازي سامانه هاي مديريت و برنامه ريزي آزمون و برگزاري آزمون هاي آزمايشي، توانست سامانه آزمونيار را به مجموعه جهاد دانشگاهي ارائه دهد. اين نرم افزار توانست از توليد دفترچه سوالات و پاسخبرگ ها تا قرائت خودكار پاسخ هاي تستي و اعلام چند ساعته هزاران نتيجه به صورت آنلاين را به مجموعه جهاد دانشگاهي بيفزايد.
 • اين قرارداد توسط مدير عامل شركت ايده پرداز آقاي بابك رجاور با جهاد دانشگاهي بسته شده است
 • فهرست محصولات خریداری شده
  آموزشيار
  آموزشيار
  آموزشيار نرم افزاري جامع و يكپارچه براي مديريت امور مرتبط به انواع موسسات آموزشي است. تمامي موسسات فارغ از زمينه آموزشي خود مي توانند با استفاده از انواع فرم ها و ابزار هاي اين سيستم، جنبه هاي گوناگون مديريت آمورشي را ثبت، نظارت و گزارش گيري نمايند.
  آزمونيار
  آزمونيار
  سامانه آزمونيار بستري براي مديريت و برگزاري فرايند آزمون هاي تستي است كه از توليد دفترچه سوالات، كارت ورود به جلسه و پاسخبرگ ها تا قرائت و تصحيح پاسخ هاي تستي و اعلام نتايج از طريق صدور آنلاين و آفلاين كارنامه هاي فراگيران را بر عهده مي گيرد
  فهرست خدمات خریداری شده
  برگزاري آزمون هاي آزمايشي
  طراحيفرم هاي دريافت اطلاعات
  مديريت و برگزاري آزمون هاي آزمايشي از توليد دفترچه هاي آزمون با استفاده از بانك سوالات و چاپ پاسخ برگ ها تا تصحيح چند ساعته هزاران پاسخبرگ و اعلام خودكار نتايج
  طراحي گزارش هاي اختصاصي
  طراحي گزارش هاي اختصاصي
  توليد انواع گزارش هاي كاربردي و مورد نياز اختصاصي اعضا و كاربران براي استفاده در پورتال و ديگر نرم افزار هاي ايده پرداز
  Corp
  طراحي فرم هـاي دريافت اطلاعات
  طراحيفرم هاي دريافت اطلاعات
  طراحي و پياده سازي فرم هاي اختصاصي دريافت اطلاعات از اعضا و بازديدكنندگان وب سايت مشتري به همراه ارائه پنل هاي مديريتي كنترل و نظارت بر اطلاعات ثبت شده.
  <a href=سيستم هاي ارتباط با مشتري" src="/_Shared/Idehpardaz/Services/travelcrm/Logo64.png" data-holder-rendered="true" style="width: 32px; height: 32px;">
  سيستم هاي ارتباط با مشتري
  ارائه فرم ها و بستر هاي مديريت ارتباط با فراگيران به منظور فراهم سازي خدمات منطبق بر نياز هر يك از آنها و ايجاد پايگاهي از نظرات و پيشنهادات اعضا.

  ساير مشتريان...

  كليه حقوق مادي و معنوي اين وب سايت براي شركت ايده پرداز محفوظ مي باشد.