جزئيات همكاري با مشتريان...
معرفی و شرح همکاری
بعثه مقام معظم رهبري بيش از 6 سال است كه با شركت ايده پرداز در زمينه هاي آنلاين خود فعاليت و همكاري مي نمايد. در اين سالها و با پيشرفت فناوري هاي آنلاين با ارتباط خوب طرفين و به خصوص واحد فناوري اطلاعات اين مجموعه، تلاش شده است تا همواره اين فناوري هاي تازه در فضاي آنلاين بعثه نمايان باشد.
زمينه هاي همكاري بعثه با شركت ايده پرداز از پياده سازي يك وبسايت اطلاع رساني آغاز شد و اكنون به پورتالي جامع به چندين زبان معتبر بين المللي . مجهز به سامانه هاي يكپارچه خبرگزاري آنلاين و كتابخانه ديجيتال با صد ها كتاب تبديل شده است.
در طي اين سالها و با بهره گيري از محصولات ايده پرداز پورتال بعثه مقام معظم رهبري بيش از 14 ميليون بازديد در سال داشته است كه پورتال ...... صفحه اي و ....... خبر را مشاهده كرده اند.
 • اين قرارداد توسط مدير عامل شركت ايده پرداز آقاي بابك رجاور با بعثه مقام معظم رهبري بسته شده است
 • شرح زمينه هاي همكاري بعثه با شركت ايده پرداز در ذيل آمده است :
  • پورتال ايده پرداز :
  • مجموعه فناوري اطلاعات بعثه بدنبال راه اندازي و پياده سازي يك پورتال اطلاع رساني بوده اند كه با توجه به اهميت كشوري، منطقه اي و بين المللي اين مجموعه بتواند هم از نظر استاندارد ها منطبق بر معيار هاي داخلي و جهاني باشد و هم از نظر امنيتي پاسخگوي بايد هاي بعثه باشد. در كنار اين ويژگي هاي پر اهميت، امكان مديريت و نگهداري آسان آن توسط كاربران بعثه نيز از الويت ها به شمار مي رفت. شركت ايده پرداز با ارائه پورتال خود كه عنوان اوليه آن " پورتال آسان" نام داشت و تماما توليد متخصصين ايراني و بدون استفاده از اجزا و كامپوننت هاي خارجي بود، توانست همكاري ارزشمندي را با اين مجموعه مهم آغاز كند.
  • مديريت خبرگزاري:
  • در كنار راه اندازي پورتال اطلاع رساني، بعثه از واحد خبرگزاري تخصصي برخوردار بوده است كه نياز بود در قالب يك سامانه يكپارچه با پورتال در ارتباط باشد. اين مجموعه با داشتن ده ها خبرنگار و مستقر در داخل و خارج از كشور لازمه اداره كردن منظم آنها و خبر هاي آنها را داشته است و ارتباط مستمر با ويراستاران و سر دبير خبر گزاري نيز از اهميت بسزايي برخوردار بود. ايده پرداز با ارائه سامانه مديريت خبرگزاري خود و يكپارچه شده با پورتال، توانست موارد مورد نياز اين مجموعه را پياده سازي نمايد.
  • كتابخانه ديجيتال:
  • بعثه مقام معظم رهبري با داشتن مجموعه اي غني از كتاب ها و مقالات نياز داشت در بستري يكپارچه با پورتال اين آثار را در اختيار علاقه مندان و پژوهشگران داخلي و خارجي دهد. از اين رو با سفارش سامانه كتابخانه ديجيتال ايده پرداز توانستند اين مجموعه ها را بارگزاري نمايند و از ويژگي هاي جامع اين نرم افزار از جمله تبديل فرمت كتابها و قابليت بارگزاري و نمايش كاركتر هاي خاص عربي، استفاده نمايند.
  فهرست محصولات خریداری شده
  پورتال ايده پرداز
  پورتال ايده پرداز
  بستري براي ارائه آنلاين و يا آفلاين خدمات، فرايند ها، فرم ها و يا سيستم هاي سازمان ها كه مديريت، نظارت و نگهداري آنها را كاربران و كاركنان فني و غير فني سازمان ها بتوانند انجام دهند
  مديريت خبرگزاري
  مديريت خبرگزاري
  سامانه مديريت خبرگزاري ايده پرداز، نرم افزاري تخصصي براي توليد، ويرايش، مديريت و انتشار اخبار در انواع وبسايت هاي خبري و خبرگزاري هاي آنلاين است
  مديريت كتابخانه آنلاين
  مديريت كتابخانه آنلاين
  مجموعه مديريت كتابخانه و مقالات الكترونيكي ايده پرداز در راستاي سامان دهي مؤثر ،منظم و سريع مجموعه كتابخانه هاي ديجيتال،پورتال هاي كتابخانه اي،مراكز مقالات و دبيرخانه هاي برگزاري همايش ها طراحي شده است
  فهرست خدمات خریداری شده
  Corp
  طراحي سايـت اختصاصي
  طراحي سايتاختصاصي
  توليد، طراحي و پياده سازي وب سايت هاي جذاب ويژه دفاتر خدمات گردشگري با هدف ارائه خدمات با در نظر گرفتن عواملي مهم مانند سازگاري با موبايل و تبلت ها، بهينه سازي در موتور هاي جستجو ( SEO - سئو ) و امكان به روز رساني لحظه اي محتواي سايت شامل پكيج ها، نرخ هتل ها، اطلاعات از مقاصد، پيشنهاد هاي ويژه و...
  Corp
  طراحي فرم هـاي دريافت اطلاعات
  طراحيفرم هاي دريافت اطلاعات
  طراحي و پياده سازي فرم هاي اختصاصي دريافت اطلاعات از اعضا و بازديدكنندگان وب سايت مشتري به همراه ارائه پنل هاي مديريتي كنترل و نظارت بر اطلاعات ثبت شده.
  طراحي گزارش هاي اختصاصي
  طراحي گزارش هاي اختصاصي
  توليد انواع گزارش هاي كاربردي و مورد نياز اختصاصي اعضا و كاربران براي استفاده در پورتال و ديگر نرم افزار هاي ايده پرداز
  SeoApp

  ساير مشتريان...

  كليه حقوق مادي و معنوي اين وب سايت براي شركت ايده پرداز محفوظ مي باشد.