طراحي سايت اختصاصي

معرفي

داشتن يك وبسايت جامع و در عين حال جذاب نياز امروز هر دفتر خدمات گردشگري است و با فراگير شدن دسترسي عموم مردم به خدمات اطلاع رساني اينترنت ضرورت ارائه مناسب خدمات گردشگري از طريق وب سايت هاي دفاتر از اهميت بالايي برخوردار شده است.
شركت ايده پرداز با پياده سازي بيش از 50 سايت دفاتر گردشگري، آمادگي طراحي و بارگذاري انواع وب سايت و پايگاه هاي اطلاع رساني آنلاين دفاتر را در زماني مناسب و با ارائه پنل هاي اختصاصي مديريت محتواي سايت را دارد.
ويژگي هاي مورد نياز و پر اهميت درطراحي وب سايتهاي دفاتر گردشگري :
 • طراحي مدرن و جذاب با استفاده از تصاوير گوناگون گردشگري
 • پياده سازي ساختار وب سايت به صورت Responsive براي نمايش صحيح و مطابق بر تصاوير رسانه هاي گوناگون مانند موبايل و تبلت
 • ايجاد بخش هاي اختصاصي براي ارائه تور هاي فعال
 • معرفي مقاصد و هتل هاي سراسر جهان به شيوه اي جذاب
 • پياده سازي شده بر اساس ساختار هاي استاندارد SEO ( بهينه سازي در موتور هاي جستجو )
 • ارائه قيمت هاي لحظه آخري
 • امكان عضو گيري و دريافت پيام
 • بخشي اختصاص شده به انواع ويزا هاي قابل اخذ و مدارك مورد نياز دريافت آنها
 • نمايش گالري تصاوير از مقاصد موجود و امكانات هتل ها
 • صفحاتي مختص به اطلاعات لازم و ضروري سفر
 • امكان دانلود فرم هاي مورد نياز
سايت هاي Responsive :
با افزايش كاربرد استفاده از دستگاه هاي موبايل و تبلت در زندگي روزمره عموم مردم، نياز آن احساس شد تا وبسايت ها نيز منطبق بر اندازه توصويري اين رسانه ها شود.
در گذشته و حتي در اغلب سايت هاي موجود، ساختار وبسايت ها در تصاوير كوچك نا منظم مي شوند و در اكثر اوقات نيز كاربردي هم نيستند. شركت هايي كه بودجه زيادي داشتند با استفاده از گروه هاي فني خودبه صورت جداگانه سايت هايي با نسخه هاي گوناگون مانن Mobile Version توليد مي كردند كه هم از نظر زمان و هم هزينه روشي به صرفه نبود.
با استفاده از فناوري هاي به روز مانند Bootstrap و ... سايت هاي Responsive بوجود آمده اند. اين گونه سايت ها با توجه به اندازه تصوير نمايش، اجزاي سايت را به گونه اي جابه جا مي كند تا حتي در تصاوير كوچك قابل نمايش و كاملا كاربردي باشد.
تمامي وبسايت هاي ايده پرداز از اين فناوري به روز و ضروري بهره خواهند برد تا عموم مردم بتوانند با انواع ابزار هاي امروزي خود از سايت هاي مشتريان ما بهره لازم را ببرند.
استفاده از ويژگي هاي جامع پورتال ايده پرداز :
تمامي وبسايت هاي طراحي و پياده سازي شده ايده پرداز كاملا Dynamic بوده و بر بستر پورتال مجهز و جامع ايده پرداز كه يك سامانه مديريت محتوا ( CMS ) است، قرار مي گيرد. CMS ها به مشتريان امكان آنرا مي دهد تا بتوانند وبسايت هاي خود را با حداقل دانش فني، مديريت و به روز رساني كنند. سامانه هاي مديريت محتوا تشكيل شده از فرم هايي است كه در آن به راحتي مي توان تغييرات لحظه اي بر روي وبسايت اعمال كرد مانند تغيير دادن تصاوير، افزودن پكيج تور، درج اطلاعيه يا پيشنهاد ويژه فوري، ثبت اطلاعات از مقاصد و... . در صورتي كه مشتريان از مسئول فني يا تيم طراحي برخوردار باشند، حتي مي توان كار هاي پيچيده تر مانند تغيير ساختار صفحات، افزايش ماژول ها، استفاده از Script هاي اختصاصي و فرم سازي نيز انجام داد.
پورتال ايده پرداز بر پايه استاندارد هاي سئو ( SEO ) به معناي بهينه سازي در موتور هاي جستجو طراحي شده است و علاوه بر رعايت نكات لازم موتور هاي جستجو، ابزاري در اختيار مشتري قرار مي دهد تا بتوان رتبه وبسايت خود را ارتقا داد.
بخش گزارشات موجود در پورتال به مديران اين امكان را خواهد داد تا با بررسي هاي دوره اي از آمار بازديدكنندگان خود، صفحات پر بازديد، بيشترين ساعات حضور و... براي فصول بعدي برنامه ريزي هاي دقيق تري را انجام دهند.

خدمات ايده پرداز

فرايند خدماتطراحي وبسايتدر مراحل ذيل تشريح شده است :
گام اول : انتخاب تم يا پوسته وبسايت :
 • ارائه سايت بر اساس ساختار هاي از پيش طراحي شده از سوي ايده پرداز :
 • اين گونه سايت ها داراي ساختاري مشخص هستند اما با امكان تغيير برخي از بخش ها و اعمال رنگ هاي دلخواه. بخش هاي مهم يك وبسايت گردشگري در آنها لحاظ شده اند و با بيش از 10 الگوي مختلف، قابل انتخاب براي هر سليقه اي است. سايت هاي پيش طراحي شده هم از لحاظ زمان و هم هزينه بسيار با صرفه تر هستند و تمامي طرح ها ويژگي سازگاري با موبايل و تبلت را نيز دارند.
  هزينه پياده سازي : 18،000،000 ريال
  زمان : 10 الي 14 روز كاري
 • طراحي سايتبا ساختار و صفحات دلخواه :
 • سايت هاي مناسب براي دفاتري كه مي خواهند متفاوت باشند و براي مطالب و محتواي خود ساختاري مشخص و تعيين شده در نظر دارند و يا مي خواهند از روي يك وب سايت بين المللي الگو گرفته شود. به دليل نياز به استفاده از گرافست و طراح هاي اختصاصي، زمان و هزينه اين نوع سايت هاي بالاتر است.
  هزينه پياده سازي : از 38،000،000 ريال
  زمان : يك ماهه
  گام دوم : تكميل فرم ساختار محتوا و ارسال اطلاعات :
  مشتريان در هنگام عقد قرارداد براي توصيف و تشريح نياز هاي محتوايي وبسايت خود، فرم هايي دريافت مي كنند. اين فرم ها داراي پرسش ها و گزينه هايي است كه در نهايت چارچوب محتواي وبسايت، نحوه و نمايش اطلاعات و بطور كلي ظاهر وبسايت را تعيين خواهد كرد. با تكميل اين فرم ها مشتريان شركت ايده پرداز را از نظرات و اطلاعات خود آگاه مي كند تا در طراحي و يا پياده سازي آنها را تا حد امكان اعمال نمايد.
  گام سوم : پياده سازي طرح تاييد شده بر روي دامنه اينترنتي و ميزباني وب :
  پس از تكميل و تاييد ساختار سايت، نوبت به انتشار آن بر روي صفحات اصلي اينترنت مي رسد. مشتريان با ارائه دامنه خود به شركت ايده پرداز ( آشنايي با نحوه سفارش و كار با دامنه هاي اينترنتي ) و تهيه ميزباني وب ( Host ) مناسب ( نكات انتخاب ميزبان وب مناسب ) مي توانند پس از ثبت شدن تنظيمات نهايي، وبسايت خود را در آدرس اعلام شده مشاهده نمايند.
  هزينه طراحي و پياده سازي وب سايت :
  • استفاده از الگو هاي پيش ساخته :
  • هزينه پياده سازي : 18،000،000 ريال
   زمان : 10 الي 14 روز كاري
  • طراحي سايتبا ساختار هاي دلواه :
  • هزينه پياده سازي : از 38،000،000 ريال
   زمان : يك ماهه

  محصولات گردشگري ايده پرداز

  اكــــسين - سيستم جامع مديريت خدمات گردشگري
  اكــــسين - سيستم جامع مديريت خدمات گردشگري
  مديريت خدمات دفاتر گردشگري از برنامه ريزي پرواز هاي چارتر و هتل هاي گارانتي تا فروش تور هاي هفتگي و امور عمليات كارگزاري
  طراحي و پياده سازي موتور هاي رزرواسيون ( XML )
  طراحي و پياده سازي موتور هاي رزرواسيون ( XML )
  ايجاد بستر و پايگاه هاي ارتباط دو طرفه لحظه اي با كارگزاران بين المللي خدمات گردشگري به منظور توليد سيستم هاي اختصاصيرزرواسيون آنلاين
  سامانه رزرواسيون لحظه اي هتل هاي بين المللي ( White Label )
  سامانه رزرواسيون لحظه اي هتل هاي بين المللي ( White Label )
  ارائه بيش از 80،000 هتل در 10،300 مقصد بين المللي با امكان رزرو لحظه اي و پرداخت ريالي به عموم مردم از طريق سايت دفاتر گردشگري
  پورتال سايت ساز
  پورتال سايت ساز
  طراحي سايتهاي اطلاع رساني تخصصي گردشگري با ايجاد بستري سازگار با انواع تبلت و موبايل و با هدف ارائه جذاب خدمات سفر
  سامانه مديريت و رزرواسيون هتل هاي گارانتي
  سامانه مديريت و رزرواسيون هتل هاي گارانتي
  مديريت ورزرواسيون آنلاينانواع اتاق هاي گارانتي هتل ها با ويژگي صدور فوري تاييديه هتل ( واچر ) و دريافت مبلغ رزرو به صورت آنلاين
  كليه حقوق مادي و معنوي اين وب سايت براي شركت ايده پرداز محفوظ مي باشد.